BECKHOFF PC SERİLERİ

beckhoff_1

CX serisinin Gömülü PC’leri ile Beckhoff, kontrol kabinindeki bir DIN rayı ünitesinde PC teknolojisini ve modüler I / O seviyesini birleştirdi. CX cihaz serisi, Endüstriyel PC ve donanım PLC dünyalarını bir araya getirir ve tüm performans kontrol görevleri için uygundur. CX serisinin modüler sistemi, eldeki göreve uyacak şekilde yapılandırılabilir: üniteler ve arayüzler ekleyerek veya atlayarak, yalnızca sistemin gerçekten ihtiyaç duyduğu bileşenler kontrol kabinindeki veya terminal kutusundaki DIN rayına monte edilir. Kurulum alanı ve maliyetleri azalır.

CX 5120

beckhoff_2

CX5120, saat hızı 1,46 GHz olan Intel Atom® tek çekirdekli işlemciye sahiptir. Bu yeni serideki donanım arabirimleri, mevcut CX5000 serisine benzer şekilde yönlendirilmiş ve uygulanmıştır. İki bağımsız, Gigabit özellikli Ethernet arabirimi, dört USB 2.0 ve bir DVI-I arabirimi mevcuttur. Fabrikada önceden takılabilen bir opsiyon arayüzü ve E-Bus veya K-Bus terminallerinden seçmeli olarak oluşan G / Ç seviyesi ile çok sayıda başka bağlantı seçeneği veya ağ geçidi işlevi oluşturulur.

CX5120, düşük güç tüketimi ve fansız tasarım ile karakterizedir.

CX 5130

beckhoff_3

CX5130, 1,75 GHz saat hızına sahip bir Intel Atom® çok çekirdekli işlemciye sahiptir. Bu, Gömülü PC segmentinde orijinal çok çekirdekli teknolojiyi mümkün kılar. Bu yeni serideki donanım arabirimleri, mevcut CX5000 serisine benzer şekilde yönlendirilmiş ve uygulanmıştır. İki bağımsız, Gigabit özellikli Ethernet arabirimi, dört USB 2.0 ve bir DVI-I arabirimi mevcuttur. Fabrikadan önceden donatılabilen bir opsiyon arayüzü ve isteğe bağlı olarak E-bus veya K-bus terminallerinden oluşabilen I / O seviyesi ile çok sayıda başka bağlantı seçeneği ve ağ geçidi işlevi oluşturulur.

CX5130, düşük güç tüketimi ve fansız tasarım ile karakterizedir.

CX 5140

beckhoff_4

CX5140, 1.91 GHz saat hızına sahip bir Intel Atom® dört çekirdekli işlemciye sahiptir. Bu, Gömülü PC segmentinde orijinal çok çekirdekli teknolojiyi mümkün kılar. Bu yeni serideki donanım arabirimleri, mevcut CX5000 serisine benzer şekilde yönlendirilmiş ve uygulanmıştır. İki bağımsız, Gigabit özellikli Ethernet arabirimi, dört USB 2.0 ve bir DVI-I arabirimi mevcuttur. Fabrikadan önceden donatılabilen bir opsiyon arayüzü ve isteğe bağlı olarak E-bus veya K-bus terminallerinden oluşabilen I / O seviyesi ile çok sayıda başka bağlantı seçeneği ve ağ geçidi işlevi oluşturulur.