MARINE BRIDGE INST.

Rudder System Solution

Rudder angle solutions for all ship types. A frontrunner in marine bridge instrumentation for decades, DEIF offers a full range of rudder angle indication systems covering both 4-20mA current loop system, +/-10V systems, and CAN systems.

PPM 300 Emergency genset controller

PPM 300 Acil durum jeneratör kontrolörü, bir acil durum jeneratör setini (hem motor hem de jeneratör), jeneratör kesiciyi ve acil durum bara bağlantı kesicisini kontrol eder ve korur. Acil durumlarda güvenilir performans sağlamak için tasarlanan kontrolör, varsayılan olarak, barada gerilim olmadığında acil durum jeneratörünü başlatır ve düzenli acil durum jeneratör seti testini kolaylaştıran bir test işlevi içerir.

PPM 300 Emergency jeneratör kontrolörü, limanda jeneratör setinin gemi jeneratörü olarak kullanılabilmesi için liman işletmesine izin verir. Her bir Acil durum jeneratör kontrolörü, üç gerekli olmayan yük grubuna kadar bağlanabilir.

PPM 300 Shaft generator controller

PPM 300 Şaft jeneratör kontrolörü, şaftlı jeneratör bağlandığında sistemi kontrol eder ve korur ve şaft jeneratör kesicisini kontrol eder ve korur.

Bir şaft jeneratörü bağlandığında, normalde geminin tek güç kaynağıdır, ancak jeneratörlerle paralel çalışabilir ve uzun bir süre boyunca (uzun süreli paralel) bir temel yük sağlayabilir. Bu gibi durumlarda, PPM 300 Şaft jeneratör kontrolörü, verimli güç yönetimi sağlamak için PPM 300 Jeneratör kontrolörleri ile birlikte çalışır.

Bir DEIF güç yönetim sistemi, gerektiği kadar Şaft jeneratörü kontrolörünü içerebilir.

PPM 300 Bus tie breaker controller

PPM 300 Bara bağlantı kesici denetleyicisi, tek bir bara bağı kesiciyi kontrol etmek için tasarlanmıştır ve halka bara bağlantılarını destekler.

Kontrolör, tüm kesici işlemlerinin hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan bir DEIF güç yönetim sisteminin parçası olacak şekilde tasarlanmıştır: Bara bağlantı kesiciyi kapatmadan önce, güç yönetimi sistemi bara bölümlerini senkronize eder bara bağı kesicinin açılması, sistem bara bağı kesicinin yükünü kaldırır. Güç yönetimi sistemi ayrıca bara bağlantı kesicisi açıldıktan sonra her bara bölümünde yeterli gücün bulunmasını sağlar.

Bir DEIF güç yönetim sistemi, gerektiği kadar çok bara bağlantı kesici denetleyicisi içerebilir.