EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) Hizmetleri

Mühendislik, Tedarik ve İnşaat (EPC) hizmetleri, bir müşteri tüm iş döngüsünü gerçekleştirmek için bir yüklenici kiraladığında inşaat ve mühendislik endüstrilerinde kullanılan bir sözleşme düzenlemesi biçimini ifade eder. Yüklenici, bütçe dahilinde işi yapar, projeyi yönetir ve alt yüklenicilerin işlerini düzenler.

EPC sözleşmesi müşteri ile yüklenici arasında yapılır. Temas kapsamında yüklenici tüm riskleri üstlenir ve proje için tüm işlerin yürütülmesi ile görevlendirilir.

EPC Hizmetleri sözleşmelerinin faydaları:

  • Sabit bütçe ve zaman çizelgesi
  • Yüklenici, inşaat proje zinciri içindeki tüm faaliyetlerin yönetiminden sorumludur.
  • Tek bir kişi olarak verimli proje yönetimi.

Proje geliştirme başarıyla tamamlandığında ve mali kapanış sağlandığında, zaman çok önemlidir. Bu nedenle, teknoloji ortakları ve EPC konsorsiyum üyeleri gibi EPC uygulaması için ortaklarla yapılan tüm anlaşmaların usulüne uygun olarak hazırlanması ve yürütülebilir olması önemlidir. Royalstar Energy Systems, tüm EPC faaliyetlerini yönetir. Belirli özelliklere sahip projeler için biz de genel müteahhit olarak hareket ederken diğerleri için konsorsiyum oluşturulacaktır.

Dört temel başarı faktörü sağlayabiliriz. Bunlar, süreçler için teknolojik anlayış, ülke bilgisi, yerel ortak ağları ve EPC deneyimimizdir. EPC yetkinliğimiz ve tedarik becerilerimizle, müşteriye bir endüstriyel projenin toplu olarak gerçekleştirilmesi için eksiksiz bir hizmet sağlayabiliriz.

Bu nedenle, müşterinin gereksinimlerini doğrular, satın almanın genel ve özel hüküm ve koşullarını hazırlar, münferit projeler için özel prosedürler geliştirir ve ihale belgelerini düzenleriz. Bunun yanı sıra, teklifleri hızlandırıyor, tedarikçileri tavsiye ediyor, ön ödül toplantısını koordine ediyor ve proje için şartlar ve koşulları müzakere ediyoruz. Hızlandırma ve denetim için, örneğin güvenilir tedarikçilerin seçimi gibi geniş bir hizmet yelpazesi de sağlayabiliriz. Ayrıca, nakliye ile ilgili her şeyi düzenliyoruz. Onlarca yıllık tecrübemizle, hızlı ve ekonomik nakliye ve nakliye ve gümrük belgelerinin hazırlanması gibi nakliye ile birlikte gelen her şeyi temin edebilir ve düzenleyebiliriz.