Gaz Türbin Sensörleri ve Contaları

Egzoz Gazı Sensörleri ve Bıçak Yolu Sensörleri

Bu K tipi topraklanmamış termokupllar özel sınırları kullanılarak üretilir ve uç yapılandırmasına bağlı olarak 1,7 ila 4,0 saniye arasında bir zaman yanıtına sahiptir. Conax Technologies, bu egzoz termokupllarını .062 çapından .125’e kadar uç çaplarına sahip üretmektedir. Tüm ağır hizmet gaz türbinlerinde kullanılırlar ve kolay değiştirme için en son konfigürasyona sahiptirler. Hızlı kurulum ve daha uzun ömür için Conax’ın termokuplunu esnek, paslanmaz çelik örgülü kabloya bağlamanız yeterlidir.

Tüm şartnameye uygun egzoz gazı ve bıçak yolu termokuplları, yüksek sıcaklıklarda üstün yalıtım direnci sağlayan en yüksek saflıkta yalıtım malzemesi kullanılarak ASTM E585 termokupl malzemelerinden üretilmiştir.

Termokupllar, üretim döngüsü sırasında çeşitli noktalarda üretilir ve test edilir ve mümkün olan en yüksek kalite seviyesi sağlanır. Ürün testi, helyum kaçak testi, kalibrasyon, termal şok, yalıtım direnci ve sızdırmazlık noktalarının hermetikite testini içerir.

MgO yalıtımlı Tip K iletken tel, yüksek sıcaklık oksidasyon direnci için paslanmaz çelikten hermetik olarak kapatılmış, titreşime dayanıklı hermetik sonlandırmalar ve yüksek güvenilirlikli mineral yalıtımlı kablo.

Conax Technologies ayrıca diğer konfigürasyonları kullanarak egzoz termokuplları da üretir. Sadece sahip olduğunuz çizim numarasını sağlayın ve kısa döngü geri dönüş zamanımızı kullanın.

Bu egzoz gazı termokuplları, tüm ürünlerimiz gibi, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilmektedir.

Tekerlek Boşluğu, Disk Boşluğu ve Kompresör Deşarjları Termokupllar

Conax Technologies’in bu uygulama için termokuplları, ağır hizmet gaz türbinlerinin yerine OEM spesifikasyonlarına göre çalışma ve performans gereksinimlerini karşılar. Bu uygun maliyetli termokupllar, IR arızalarını ortadan kaldıran daha güvenilir bir ürün sağlamak için hermetik olarak kapatılacak şekilde tasarlanmıştır. Termokuplun ucundaki pozitif durdurma, aşınma problemlerini ortadan kaldırır. Conax’ın tekerlek boşluğu, disk boşluğu ve C.D.T. termokupllar, paslanmaz çelik bir kılıf, bu uygulamada ihtiyaç duyulan sağlam tasarımı sağlamak için K tipi iletkenlere sahip MgO yalıtım kullanılarak üretilmektedir.

Tüm spesifikasyonlara uygun termokupllar, yüksek sıcaklıklarda üstün yalıtım direnci sağlayan en yüksek saflıkta yalıtım malzemeleri kullanılarak ASTM E585 termokupl malzemesinden üretilmektedir. Termokupllar, üretim döngüsü sırasında çeşitli noktalarda üretilir ve test edilir, böylece mümkün olan en yüksek kalite seviyesi sağlanır.

Üretim testi helyum kaçak testi, kalibrasyon, termal şok, yalıtım direnci ve sızdırmazlık noktalarının hermetiklik testini içerir. Conax Technologies ayrıca bu tip termokuplları diğer konfigürasyonları kullanarak üretmektedir. Sadece sahip olduğunuz çizim numarasını sağlayın ve kısa döngü geri dönüş zamanımızı kullanın.
Bu termokupllar, tüm ürünlerimiz gibi, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilmektedir.

Rulman Sensörleri ve Contaları

Bu sensörler, sıcaklık izlemenin makine performansı ve güvenilirliği için kritik olduğu gömülü uygulamalar içindir. RTD’ler veya J, K, T ve E tipi termokupllar mevcuttur. Benzersiz yatak sensörü tel contası, yağın sensör uçları boyunca yer değiştirmesini önler.

Hava Girişi veya Yağ Sıcaklık Sensörü

Tüm şartnameye uygun hava girişi termokuplları, üstün yalıtım direnci ve sensör tekrarlanabilirliği sağlayan en yüksek saflıkta yalıtım malzemesi kullanılarak ASTM E585 termokupl malzemesinden üretilmiştir. Termokupllar, üretim döngüsü sırasında çeşitli noktalarda üretilir ve test edilir ve mümkün olan en yüksek kalite seviyesi sağlanır.

01exhausegas_sensor_thumb

Exhaust Gas Sensor

02bladepath_sensor_thumb-1

Blade Path Sensor

03egt2346_thumb-1

Frame 5 Series EGT Sensor

04hydranthead_sensor_thumb-1

Frame 7 Series EGT Sensor

05wheelspace_assem_thumb-1

Wheel space Sensor Assembly

06bearingsensor_assem_thumb-1

Bearing Sensor Assembly

07inletoiltemp_sensor_thumb-1

Air Inlet or Oil Temperature Sensor

Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!
WeCreativez WhatsApp Support
Technical support
Available
WeCreativez WhatsApp Support
Sales
Available