Monitör Çözümleri


Monitör Çözümleri

gas_station-1
fuel-tanker-moniii
tank-moni-1
BMS

Akaryakıt İstasyonu İzleme

RCM sisteminin uzaktan izleme sistemi, sahadaki personelin müdahalesi olmadan potansiyel olarak tehlikeli sıvılar için bir benzin istasyonunun veya depolama tesisinin 7/24 sürekli uzaktan izlenmesine izin verir. Sistem, çevrenin korunmasına yönelik mevcut düzenlemelere uygun olarak toprak ve yeraltı suyu kirlenmesini önlemeye yardımcı olur.

RCM sistemi, gaz pompaları sunucularıyla entegre benzersiz geliştirme modülüne dayanan çözüm olan otomobil ve kamyonlar için gaz yakıt ikmalini izlemeyi amaçlamaktadır. Bu çözüm yakıt miktarının, yakıt tipinin, aracın konumunun, yakıt süresinin ve benzin istasyonu görevlilerinin izlenmesini sağlar.

fuel-station-moni

Yakıt Tankeri İzleme

Yol Yakıt Tankeri İzleme şunları sağlar:

  • Her zaman yakıt kargo tanklarındaki (yakıt bölmeleri) yakıt seviyesi hakkında gerçek bilgilere sahiptir;
  • Yükleme ve boşaltma yakıtı kontrolü;
  • Yakıt yükleme ve yükleme noktalarını yerelleştirin;
  • Her yakıt deposu (her yakıt bölmesi) için yakıt geçmişine sahiptir;
  • Yakıt tahliyesini, yakıt sahtekarlığını ve yakıt manipülasyonunu önleyin.
  • Etkin sürücüyü kişiselleştirin.
vehicle-monitoring

YAKIT DEPOLAMA TANKI İZLEME

RoyalCloud GM Sistemi sezgisel ve okunması kolay semboller, herhangi bir depolama tankı seviyesinde sizi bir bakışta bilgilendirir. Telefonunuzun uygulaması ve e-postası yoluyla yapılan uyarılar, düzeylerdeki herhangi bir değişiklik hakkında sizi derhal düzeydeki değişiklik konusunda uyaracaktır. Uyarılar, gün içinde 100 litreden az olması durumunda uyarı gerekmemesi gibi özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde programlanabilir, ancak gece boyunca yakıt çekilirse beni uyarır.

RoyalCloud GM Sistemi’nin çoklu tank mimarisi, çok sayıda “müşteri” tank monitöründen tank seviyesi bilgilerinin, tank seviyesi okumalarını tek bir çağrı ile bildiren bir “ana bilgisayar” monitörü tarafından birleştirilmesini sağlar.

Çok tanklı mimari tamamen kablosuzdur ve tek tanklı muadili gibi en üst düzeyde rahatlık ve esneklik sağlar. Ek olarak, tipik çoklu kurulumlarla karşılaştırıldığında çok tanklı mimari tasarruf sağlar.

fuel-storage-monittt4

BMS BİNA YÖNETİM SİSTEMLERİ

Bina Enerji Yönetim Sistemleri ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme gibi binek ve / veya kontrol hizmetleri, binanın maksimum verimlilik düzeyinde çalışmasını sağlamak ve boşa giden enerji kullanımını ve ilgili maliyetleri ortadan kaldırmak. Optimum verimlilik seviyesi, işletme gereksinimleri, dış ve iç çevre koşulları ve enerji kullanımı arasında doğru dengeyi sürekli olarak sağlayarak elde edilir.