GÜNEŞLİ YÜKSEK GÜÇ PEAK3

GÜNEŞLİ YÜKSEK GÜÇ PEAK3

Bugün, yarın için özelleştirildi.
ennexOS hazır.

PV enerji santrali sistemlerinin öncülerinden 150 kW’a kadar benzersiz tesislerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır

gunesli_yuksek1

Büyük ölçekli projeleri kolayca hazırlayın ve çalıştırın.

1500 VDC , 150 kW,kompakt tasarım

PEAK3 saf gücü temsil eder. Kompakt tasarımı ile inverter cihaz başına en yüksek güç yoğunluğunu sunar. Avantajları: hafif ağırlıkta optimum performans. Sonuç, daha ucuz nakliye ve daha kolay kurulumdur. Projeye özgü DC Birleştirici Kutuları ile birlikte, PV dizisi% 150’ye kadar büyütülebilir. Veri Yöneticisi sistemi tamamlar ve şebeke operatörünün tüm gereksinimlerini karşılamasını sağlar.

gunesli_yuksek2.1
gunesli_yuksek2.2
gunesli_yuksek2.3

Maksimum güvenlik ve güvenilirlik

PEAK3 invertör en önemli olana odaklanır – maksimum verim ve optimum tesis kullanılabilirliği. Ağırlığı düşük tutmak, potansiyel hata kaynaklarını en aza indirmek ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için tüm özellikler ve bileşenler özel olarak uyarlanmıştır. Aktif soğutma sistemi SMA OptiCool gibi kanıtlanmış teknolojiler, inverterlerin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Esnek, kolayca ölçeklenebilir tesis tasarımı

PEAK3 sistem çözümü, merkezi olmayan sistem düzeninin avantajlarını merkezi inverter konseptindekilerle birleştirir. DC Birleştirici Kutuları, heterojen arazide bile büyük ölçekli güneş enerjisi tesislerinin verimli bir şekilde planlanmasını ve kolayca genişletilmesini sağlar. Modüler yaklaşım sayesinde projeler hem güç hem de işlev açısından ölçeklendirilebilir. Bu, tesis tasarımında maksimum esneklik anlamına gelir.

Yarının dijital enerji dünyasına hazır

PEAK3 sistem çözümü, SMA’nın öncü dijital platformu ennexOS için hazır. ennexOS, enerji sektöründe modern, ileriye dönük ürünler gerçekleştirmek için tüm ilgili enerji sektörlerinin verilerini birleştirir. Platform yavaş yavaş genişletiliyor ve şu anda uydu tabanlı performans oranı izleme gibi güçlü özellikler sunuyor.

gunesli_yuksek3.1

Hızlı kurulum, kolay devreye alma

PEAK3 sistem çözümü, tüm cihazların hızlı ve güvenli kurulumu için akıllı işlevler sunar. Ergonomik tutma yerleri ve entegre bağlantı mekanizması, eviricilerin montajını kolaylaştırır. Büyük, sert DC kabloları ayrılabilir bir bağlantı plakası ile rahatça döşenebilir ve sorunsuz bağlantıya izin verir. Tek bir Veri Yöneticisi sadece birkaç dakika içinde 200 adede kadar eviricinin merkezi olarak devreye alınmasını sağlar.

Verimli kontrol, rahat izleme

Her cihaz Veri Yöneticisi ile inverter arasındaki güvenilir, hızlı Ethernet iletişimi ile doğrudan kontrol edilebilir. EnnexOS tarafından desteklenen yeni Sunny Portal ile tüm tesis portföyü merkezi olarak izlenebilir. Konfigürasyonda değişiklikler, birden çok VPN bağlantısı kurmadan tesisler arasında kolayca yapılabilir. Ek izleme sistemleri tüm cihazlara açık Modbus / TCP arabirimi üzerinden erişebilir.

İhtiyaçlarınızla birlikte büyüyen geleceğe dönük çözüm

20 yılı aşkın kullanım tecrübesi PEAK3 sistem çözümünün geliştirilmesine başlamıştır. Merkezi kullanım, merkezi olmayan sistem ve modüler bir konsept – PEAK3’ü bu kadar inandırıcı yapan da budur. Güçlü takviyeler, büyük PV tesislerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

PEAK3 – Maksimum verim için en yüksek talepleri karşılamak için tam olarak ne gerekiyorsa.

Yardımcı Tesisler için AKILLI BAĞLANTI

  • SMA tarafından ücretsiz ve otomatik inverter izleme
  • Arıza durumunda e-posta ile proaktif iletişim
  • Daha düşük yaşam döngüsü hizmet maliyetleri – yerinde teşhis gerekmez

SMA Mühendislik Hizmetleri

  • Erken proje aşamalarından teknik uzmanlar tarafından kapsamlı danışmanlık
  • Yük akışı ve kısa devre analizi dahil statik jeneratör değerlendirmesi
  • Genişletilmiş Veri Yöneticisi ile sistemlerde tesis davranışının optimizasyonu

Ek Ürünler

  • Hava İstasyonu: Sıcaklık, bağıl nem ve ışınımın eşzamanlı kaydı için profesyonel ölçüm ekipmanları
  • Uzak G / Ç: Önceden yapılandırılmış G / Ç sistemleri ennexOS ile mükemmel bir şekilde koordine edilir ve bir sisteme kolayca entegre edilebilir

Büyük ölçekli PV enerji santralleri için 150 kW’a kadar merkezi olmayan çözüm

Akıllı bir sistem yapısı sayesinde tüm invertörler ve Veri Yöneticisi merkezi olarak kurulur. DC Birleştirici Kutuları alana dağıtılır. Sonuç: maksimum performans, geliştirilmiş kurulum ve bakım, uygun maliyetli kablolama.

PEAK3-System-Diagram