Phoenix PLC

Sistemleriniz için profesyonel otomasyon: dağıtık su kaynağından otomotiv endüstrisindeki son derece karmaşık boya hatlarına kadar. Phoenix Contact her zaman size uygun PLC, I/O sistemleri ve PLC yazılımı sunar.

Avantajlarınız

  • Entegre, serbestçe programlanabilir web server ve çok çeşitli arayüz ve protokol sayesinde yüksek haberleşme kapasitesi
  • Sağlam muhafaza ve EMI dayanımlı elektronik devreler sayesinde uzun ömürlü
  • PLC’ye mükemmel uyumlu çok sayıda I/O modülü sayesinde yüksek esneklik ve genişletilebilirlik
  • Küresel hizmet ve desteğin yanı sıra kısa yanıt süreleri sistem sürekliliğini arttırır

Eşleşen I/O sistemiyle hızlı ve sağlam PLC

Axiocontrol serisi (AXC) PLC’ler maksimum performans, kolay kullanım ve zorlu endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Son derece dayanıklı muhafaza ve mükemmel EMC özellikleri bunun temelini oluşturur. Entegre kesintisiz güç kaynağı sayesinde yüksek güvenlik sağlarlar.

Phoenix Contact’ın Axioline F I/O sistemiyle birlikte Axiocontrol kontrolörleri direkt bus bağlantısı sayesinde maksimum hız sağlar.

Axicontrol serisi neredeyse tüm PLC’lerin genişletilmiş sıcaklık aralığında çalışan modelleri vardır.

Esnek ve uygun maliyetli otomasyon için PLC ve I/O sistemi

Inline kontrolörler (ILC) Phoenix Contact’ın PLC portföyünde kanıtlanmış bir standarttır. PLC’ler Ethernet ve mobil haberleşme gibi tüm yaygn haberleşme kanallarını destekler. Ek olarak, çok yönlü Inline I/O modülleriyle kolayca genişletilebilirler ve entegre, özgürce programlanabilir bir web sunucusuyla optimum haberleşme kalitesini sağlarlar.

PROFINET cihaz işlevselliği sayesinde PLC sistemi mevcut PROFINET ağlarına kolayca entegre edilebilir.

Maksimum performansa sahip yedekli ve safe PLC’ler

RFC (Remote Field Controller) ailesinin yüksek performanslı PLC’leri, kontrol ve fieldbus sistemi ile ilgili durum mesajlarını rahatça okuyabileceğiniz bir teşhis ekranına sahiptir. Güçlü işlemci sayesinde zor otomasyon işlevleri azami hızda gerçekleştirilir.

PROFINET yedekli PLC’leriyle otomasyonunuzun sürekliliğini sağlayın. Yüksek performanslı PLC’ler AutoSync teknolojisi sayesinde yedekli sistemi otomatik olarak tesis eder.

Emniyet versiyonunu, SIL 3’e kadar olan güvenlik fonksiyonlarını mevcut sistemlere entegre etmek için kullanabilirsiniz. PROFIsafe kullanımı kablaj işçiliğini ve montaj süresini azaltır.