PPM 300

PPM 300 Genset controller

PPM 300 Jeneratör Kontrolörü, dizel jeneratör setini ve jeneratör kesicisini kontrol eder ve korur. Genset denetleyicisi tarafından desteklenen güç yönetimi özellikleri, yüke bağlı başlatma ve durdurmayı içerir ve jeneratör seti öncelik sırasının ayarlanmasını, ağır tüketicilerin yönetilmesini ve gerekirse gereksiz yüklerin açılmasını içerebilir.

Her bir Jeneratör seti kontrolörü, dört ağır tüketiciyi kontrol edebilir ve üç adede kadar gerekli olmayan yük grubuna bağlanabilir.

PPM 300 Emergency genset controller

PPM 300 Acil durum jeneratör kontrolörü, bir acil durum jeneratör setini (hem motor hem de jeneratör), jeneratör kesiciyi ve acil durum bara bağlantı kesicisini kontrol eder ve korur. Acil durumlarda güvenilir performans sağlamak için tasarlanan kontrolör, varsayılan olarak, barada gerilim olmadığında acil durum jeneratörünü başlatır ve düzenli acil durum jeneratör seti testini kolaylaştıran bir test işlevi içerir.

PPM 300 Emergency jeneratör kontrolörü, limanda jeneratör setinin gemi jeneratörü olarak kullanılabilmesi için liman işletmesine izin verir. Her bir Acil durum jeneratör kontrolörü, üç gerekli olmayan yük grubuna kadar bağlanabilir.

PPM 300 Shaft generator controller

PPM 300 Şaft jeneratör kontrolörü, şaftlı jeneratör bağlandığında sistemi kontrol eder ve korur ve şaft jeneratör kesicisini kontrol eder ve korur.

Bir şaft jeneratörü bağlandığında, normalde geminin tek güç kaynağıdır, ancak jeneratörlerle paralel çalışabilir ve uzun bir süre boyunca (uzun süreli paralel) bir temel yük sağlayabilir. Bu gibi durumlarda, PPM 300 Şaft jeneratör kontrolörü, verimli güç yönetimi sağlamak için PPM 300 Jeneratör kontrolörleri ile birlikte çalışır.

Bir DEIF güç yönetim sistemi, gerektiği kadar Şaft jeneratörü kontrolörünü içerebilir.

PPM 300 Bus tie breaker controller

PPM 300 Bara bağlantı kesici denetleyicisi, tek bir bara bağı kesiciyi kontrol etmek için tasarlanmıştır ve halka bara bağlantılarını destekler.

Kontrolör, tüm kesici işlemlerinin hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan bir DEIF güç yönetim sisteminin parçası olacak şekilde tasarlanmıştır: Bara bağlantı kesiciyi kapatmadan önce, güç yönetimi sistemi bara bölümlerini senkronize eder bara bağı kesicinin açılması, sistem bara bağı kesicinin yükünü kaldırır. Güç yönetimi sistemi ayrıca bara bağlantı kesicisi açıldıktan sonra her bara bölümünde yeterli gücün bulunmasını sağlar.

Bir DEIF güç yönetim sistemi, gerektiği kadar çok bara bağlantı kesici denetleyicisi içerebilir.

PPM 300 Hybrid controller

PPM 300 Hybrid denetleyici, güç kaynağı olan bir inverteri ve invertör kesiciyi kontrol eder.

Bir DEIF güç yönetimi sistemi, daha sonra etkili güç yönetimi sağlamak için birlikte çalışan birkaç Hibrit denetleyici içerebilir. Bu, Güç Alım (PTI) ve Güç Çıkarma (PTO) modlarını, yalnızca gerektiğinde ve mevcutsa akü gücüyle çalışmayı, yapılandırılabilir sabit deşarjla asimetrik yük paylaşımını ve gerekirse jeneratör setini başlatmayı içerir.

Her bir Hibrit denetleyici, dört adede kadar ağır tüketiciyi kontrol edebilir ve üç adede kadar önemli olmayan yük grubunu bağlayabilir.

PPM 300 Shore connection controller

PPM 300 Shore bağlantı kontrolörü, kıyı bağlantısı kullanıldığında sistemi ve kıyı bağlantı kesicisini kontrol eder ve korur. Denetleyici, yük aktarımı, kesinti kapatma ve kesici açma / kapama için önceden programlanmış dizileri içerir ve birden çok gemiden gemiye sarf malzemesini destekler.

Bir kıyı bağlantısı kullanımdayken, normalde geminin tek güç kaynağıdır. Ancak kontrolör, jeneratör setlerinin sınırlı bir süre kıyı bağlantısına paralel olarak çalıştırılmasını destekler.

Bir DEIF güç yönetim sistemi, gerektiği kadar Shore bağlantı kontrolörü içerebilir.

PPM 300 simulator – 4 units

Orta ve büyük güç yönetim sistemi uygulamaları için bu PPM 300 simülatörüyle sistem tasarımınızı test edin. Demo çantası eğitim için de kullanılabilir ve dört adet PPM 300 jeneratör seti denetleyicisi ve bir AGI 407 dokunmatik ekrandan oluşur. Çok sayıda demo vakası bağlanabilir.

For more simple applications, we suggest you take a look at the PPM 300 simulator for testing and training. Do none of the cases match your needs? Please do not hesitate to contact us for a tailored solution.

PPM 300 simulator – 2 units

Bu simülatör, küçük ölçekli kurulumlar ve eğitim seansları için idealdir. Demo durum, iki PPM 300 jeneratör kontrolöründen ve bir AGI 407 dokunmatik ekrandan oluşur. Daha büyük uygulamalar için çok sayıda demo durum bağlanabilir.

Daha karmaşık uygulamalar için, büyük ölçekli uygulamalar için PPM 300 simülatörüne bir göz atmanızı öneririz. Vakaların hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, lütfen özel bir çözüm için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.