Solar Inverter – REFUsol 40/46K

Yeni nesil daha da optimize edildi

  • UltraEta®Topology
  • Doğal konveksiyon soğutma
  • Bulut bağlı

Büyük PV sistemlerinde önemli olan performans ve güvenilirliktir. İkinci nesil string inverter REFUsol 40K / 46K her ikisini de sunar. Orta gerilim beslemesi için 46 kVA’ya kadar çıkış gücü ve patentli 5 seviyeli UltraEta®topolojisi ile her ışınlama seviyesinde mümkün olan en iyi enerji verimini üretir. Harici fansız pasif soğutma ile tasarlanan invertör masraflı bakımı ortadan kaldırır ve İşletme ve Bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar.

REFUsol_40_46K_1

Basit kullanım, ikna edici teknoloji

Dize çeviricilerimiz dünya çapında monte edilmiştir ve tüm büyük şebeke gereksinimlerine uygundur. 220 V ila 460 V voltaj seviyeleri için kullanılabilirler. Ayrıca Kuzey Amerika pazarının tüm benzersiz ve özel gereksinimlerine uyan özel bir UL serisi ürün hattına sahibiz.

Phoenix Contact T-LOX teknolojisine sahip yenilikçi DC ve AC bağlantısı, 50 mm²’lik bir kesite kadar alüminyum ve bakır kabloların saniyeler içinde bağlanmasını sağlar. Güneş invertöründe tek bir DC bağlantısının azalması nedeniyle, çok çeşitli özelleştirilmiş DC harici bağlantı kutuları kullanılabilir.

Yüksek hassasiyetli MPP izleyici ve merkezi dize girişi ile REFUsol 40K / 46K, sistem planlayıcısına ihtiyaç duyduğu tüm özgürlüğü verir: Cihaz, modül dizelerinin yakınında puanlanır ve modüler olması nedeniyle orta gerilim transformatörü etrafında gruplanır tasarlamak.

Solar invertörlerin transformatör istasyonlarına yakın yerleştirilmesi çeşitli avantajlar sağlar: DC tarafındaki düşük spesifik kayıplara ek olarak, izleme için Ethernet kabloları da oldukça basitleştirilmiştir. Alana sadece istenen varyantın dize bağlantı kutularının takılması gerekir.

REFUsol_40_46K_2

Important data at a glance

REFUsol 40K REFUsol 46K-MV
Max recommended PV power (kWp) 60 70
Max. DC voltage (V) 1,000 1,000
MPPT range at nominal power (V) 490…850 575…850
AC nominal power (kW) 40 46
AC nominal voltage (V) 400 460
European efficiency (%) 97.8 98.1