Royal Power Cloud (RPC)

Royal Power Cloud (RPC)

  • Yedek acil durum gücü zaman aşımına uğramıyor. Bir an önce hazır olmalı ve kesintisiz, günlerce hatta haftalarca sürmelidir. Kesinti süresi, gelir kaybı veya ilave işletme maliyetleri anlamına gelir.
  • Bu nedenle, yedek gücünüzün durumunu düzenli olarak izleyebilmeniz ve mümkün olan en kısa sürede, sahada veya uzaktan hava durumu ile ilgili sorunların farkında olmanız gerekir.
  • Ya sadece sisteminizin durumunu izlemekle kalmayıp, aynı zamanda sorunlar oluşmadan önce kritik bildirimler alıp istediğiniz zaman herhangi bir yerden kontrol edebilseydiniz?
  • Royalstar Jeneratör’ün Royal Power Cloud hizmeti ile artık bunu yapabilirsiniz.

ANYWHERE, ANYTIME

PERFORMANCE & ACCESS

7/24, 365

Royal Power Cloud, esnek uzaktan izleme sistemini, bulut tabanlı veri depolama ve aktarımını ve kolay erişilebilir uygulamalarla yedek acil durum jeneratör setlerinize 7/24 rahat erişim sağlar. Sistem ve cihaz hakkında depolanan verilerle, örneğin:
–Alternatör
–Kaynak
–Motor
–Yük
Etkin veya etkin olmayan durumlar ve parametreler, servis sağlayıcınızı basit sorunları uzaktan çözebileceği için servis çağrılarını önleyebilirsiniz.

Ek olarak, aşağıdakileri de sağlar:
–Jeneratörü uzaktan başlatın ve durdurun
–Hataları sıfırlayın ve onaylayın
Yerinde yapabilirseniz, Royal Power Cloud ile uzaktan yapabilirsiniz. Sağlam bulut tabanlı veri depolama ve aktarma özelliği, kullanıcı dostu mobil ve web uygulamalarıyla birleştiğinde, bu bilgilere bir an önce uzaktan erişim sağlar ve jeneratörlerinizin çalışma durumu ile ilgili kararları hemen alma özgürlüğü verir. Uygulamalar jeneratör, alternatör ve sensör ile ilgili gerçek zamanlı bildirimler ve uyarılar gönderir. Birkaç dokunma ve tıklama ile erişim izinleri olan herkes gerekirse jeneratörü durdurabilir, sıfırlayabilir veya yeniden başlatabilir.


VERİMLİ GÜÇ

Royalstar tarafından desteklenmektedir.

Royalstar Royal Power Cloud hizmetlerinin tamamı şunları içerir:
–Tasarım
–Kurulum
–Mühendislik
–Destek
Bununla beraber, bölgesel gizlilik yasalarına uyan güvenilir ve güvenli bir platformda verilerinizin ve işlemlerinizin güvenli ve özel olduğu konusunda gönül rahatlığı yaşarsınız. Royal Power Cloud ile acil durum yedek gücünüzün ihtiyaç duyduğunuzda çalışmaya hazır olacağından ve öncü bulut hizmetlerimiz sayesinde verileriniz her yerde ve her zaman kullanılabilir olduğundan emin olabilirsiniz. Royal Power Cloud hizmetlerinin sizi acil durum gücünüze her zaman, her yerde nasıl bağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için royalstar.com.tr adresini ziyaret edin veya yerel Royalstar ofisinizle iletişime geçin.