Scada Çözümleri

SCADA Senkronizasyonu
Elektrik Üretimi HMI, SCADA & OTOMASYON SİSTEMLERİgas_station-1
fuel-tanker-moniii
tank-moni-1
BMS

Akaryakıt İstasyonu İzleme

RCM sisteminin uzaktan izleme sistemi, sahadaki personelin kesinlikle hiçbir müdahalesi olmaksızın, potansiyel olarak tehlikeli sıvılar için bir benzin istasyonunun veya depolama tesisinin 7/24 sürekli uzaktan izlenmesine izin verir. Sistem, çevrenin korunmasına yönelik mevcut düzenlemelere uygun olarak toprak ve yeraltı suyu kirlenmesinin önlenmesine yardımcı olur.

RCM sistemi, gaz pompası sunucuları ile entegre edilmiş benzersiz geliştirme modülüne dayanan çözüm, otomobiller ve kamyonlar için gaz yakıt ikmalini izlemeyi amaçlamaktadır. Bu çözüm, yakıt miktarı, yakıt türü, araç konumu, yakıt doldurma süresinin kontrol edilmesini ve benzin istasyonu görevlilerinin izlenmesini sağlar.

fuel-station-moni

Akaryakıt Tankeri İzleme

Karayolu Yakıt Tankeri İzleme şunları sağlar:

 • Her zaman yakıt kargo tanklarındaki (yakıt bölmelerindeki) yakıt seviyesi hakkında gerçek bilgilere sahiptir;
 • Yakıt yükleme ve boşaltma kontrolü;
 • Yakıt yükleme ve yükleme noktalarını yerelleştirin;
 • Her yakıt deposu (her yakıt bölmesi) için yakıt geçmişine sahiptir;
 • Yakıt tahliyesini, yakıt dolandırıcılığını ve yakıt manipülasyonunu önleyin.
 • Aktif sürücüyü kişiselleştirin.
vehicle-monitoring

YAKIT DEPOLAMA TANKI İZLEME

RoyalCloud GM Sistemi sezgiseldir ve okunması kolay semboller, herhangi bir depolama tankının seviyesini bir bakışta size bildirir. Telefonunuzun uygulaması ve e-posta yoluyla yapılan uyarılar, seviyelerdeki herhangi bir değişiklik hakkında sizi anında bilgilendirerek seviyedeki değişiklik konusunda sizi hemen uyarır. Uyarılar, gün içinde 100 litreden azsa hiçbir uyarı gerekmemesi, ancak gece boyunca herhangi bir yakıt çekilmesi durumunda beni uyarması gibi özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde programlanabilir.

RoyalCloud GM Sisteminin çok tanklı mimarisi, birden çok “istemci” tank monitöründen alınan tank seviyesi bilgilerinin, tank seviyesi okumalarını tek bir aramayla raporlayan bir “ana bilgisayar” monitörüyle birleştirilmesine olanak tanır.

Çok tanklı mimari tamamen kablosuzdur ve tek tanklı muadili gibi en üst düzeyde rahatlık ve esneklik sağlar. Ek olarak, tipik çoklu kurulumlarla karşılaştırıldığında, çoklu tank mimarisi 20-50 tasarruf sağlar.

fuel-storage-monittt4

BMS BİNA YÖNETİM SİSTEMLERİ

Bina Enerji Yönetim Sistemleri, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme gibi hizmetleri izler veya kontrol eder, binanın maksimum verimlilik seviyelerinde çalışmasını sağlar ve boşa harcanan enerji kullanımını ve ilgili maliyetleri ortadan kaldırır. Optimum verimlilik düzeyi, işletim gereksinimleri, dış ve iç çevre koşulları ve enerji kullanımı arasında sürekli doğru denge sağlanarak elde edilir.

Havaalanı Scada Çözümleri


BIWIS Sistemleri

Trihedral’in Bagaj Görüntü Ağırlığı Tanımlama Sistemi (BIWIS), ABD Gümrük ve Sınır Koruma (USCBP) yetkilileri tarafından, ABD’ye giren havayolu yolcuları hakkında bilinçli kararlar almaya yardımcı olmak için yabancı havalimanlarındaki ön gümrükleme tesislerinde kullanılmaktadır.

Sistem, ABD’deki varış noktalarına giderken havaalanında seyahat eden yolcuların bagaj bilgilerini toplayan güvenlik kameralarına ve ağırlık ölçeklerine doğrudan yüksek hızlı arayüzler içerir. Hangi yolcuların ikincil denetimler için aday olduğunu belirlemelerine yardımcı olmak için birincil denetim noktalarında ABD acenteleri için özet bilgiler görüntüler.


Hava Trafik Kontrol SCADA Sistemleri

NAVCanada için ülke çapındaki bu Hava Trafik Kontrol Enstrümantasyon izleme ve kontrol uygulaması şunları içerir:

 • Vancouver, Winnipeg, Toronto, Montreal, Moncton ve Gander’de bulunan altı bölgesel VTScada uygulaması.
 • Kingston’da bir teknik eğitim uygulaması.
 • Ottawa Tech merkezinde merkezi bir yapılandırma yöneticisi uygulaması.
 • NAVCanada’nın Ulusal ofisinde bulunan merkezi bir veri toplama ve depolama uygulaması.
 • Bölgesel Operasyon Merkezi.
 • Bölgesel sistemler, Staticraft ILS ve pist aydınlatma sistemleri, radar sistemleri, UPS ve jeneratör kontrolörleri, Monco pist kayma yolu ve yönlendirme sistemleri ve Marconi VOR sistemleri ile arayüz oluşturur. Bu bölgesel arayüzler, kontrol yerine öncelikli olarak sağlık ve alarm yönetimi için kullanılır. Sistem alarmlarını görüntülemenin yanı sıra, alarmlar NAV Canada’nın dahili çağrı sistemi aracılığıyla dağıtılır.

Bagaj Taşıma Sistemi Yönetimi


Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!
WeCreativez WhatsApp Support
Technical support
Available
WeCreativez WhatsApp Support
Sales
Available